Porównanie kont osobistych październik 2020 w formie zestawienia wybranych instytucji finansowych. Sprawdź oprocentowanie, opłaty za prowadzenie, łączny koszt obsługi rachunku, opcję moneyback i wybierz najlepsze konto w zależności ilości przelewów, ilości stałych zleceń, poleceń zapłaty i liczby wypłat z bankomatu w miesiącu.

Konta osobiste porównanie:

Konta osobiste to rachunki bieżące przeznaczone dla osób prywatnych w celu dysponowania zgromadzonymi pieniędzmi. Każde konto posiada 26-cyforwy numer. Z kont można dokonywać przelewów (także internetowych, jeśli konto jest dostępne online), wypłacać gotówkę z sieci bankomatów, można także zdecydować się na zlecenia stałe (comiesięczne przelewy wykonywane przez bank). Konto osobiste zakładane jest zazwyczaj bez wymagań, choć są banki, które do założenia niektórych swoich wysokooprocentowanych kont wymagają np. comiesięcznych przelewów określonej kwoty. Banki różnie podchodzą do kwestii opłat związanych z prowadzeniem konta i przelewami, więc warto porównać pod tym kątem ich ofertę. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie ułatwiające wybór najkorzystniejszego konta spośród produktów proponowanych przez wiodące banki w Polsce.

Klienci portalu pytają najczęściej o:
bezpłatny ror online
konto internetowe bez opłat

Powyższe porównanie kont osobistych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bpsbank.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów bankowych.