Porównanie kont oszczędnościowych ułatwiające wybór konta oszczędnościowego w największych bankach w Polsce. Sprawdź oprocentowanie i koszty całkowite prowadzenia konta oszczędnościowego w 8 instytucjach finansowych. Porównaj konta oszczędnościowe i zobacz, który bank oferuje najkorzystniejsze warunki na październik 2020.

Konta oszczędnościowe porównanie:

Konta oszczędnościowe to produkty przeznaczone do wygodnego oszczędzania. Prowadzone są przez banki i oferowane tym klientom, którzy szukają produktu pośredniego między kontem osobistym i lokatą, który by łączył zalety obydwu tych rozwiązań. Konta oszczędnościowe działają tak jak osobiste – w sposób ciągły – wystarczy raz je otworzyć, by móc stale z nich korzystać. Są jednak wyżej od nich oprocentowane. Kapitalizacja odsetek dokonywana jest na niektórych kontach co miesiąc, a na innych codziennie. Ponieważ mają służyć oszczędzaniu, banki oferują ograniczoną ilość bezpłatnych przelewów (np. 1 w miesiącu). Jednak zakładając większą ilość tego rodzaju kont można ominąć to ograniczenie. Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej atrakcyjnymi kontami oszczędnościowymi. Przygotowaliśmy dla Państwa powyższe zestawienie.

Klienci portalu pytają najczęściej o:
oprocentowanie kont oszczędnościowych
bezpłatne rachunki oszczędnościowe

Powyższe porównanie kont oszczędnościowych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bpsbank.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów bankowych.