Kalkulator pożyczek hipotecznych 2020 umożliwiający dopasowanie pożyczki z zabezpieczeniem hipotecznym w największych bankach online. Sprawdź oprocentowanie RRSO, prowizje, koszty całkowite pożyczki hipotecznej w największych instytucjach finansowych. Oblicz miesięczną ratę kredytu za pomocą jednego kliknięcia i sprawdź, który bank oferuje najlepsze warunki pożyczki hipotecznej na styczeń 2020.


Pożyczki hipoteczne to pożyczki pod zastaw hipoteki – mieszkania lub domu do 70% wartości nieruchomości na okres do 15 lat i w oprocentowaniu wyższym od kredytu hipotecznego, ale niższym od kredytu gotówkowego. Minimalna wysokość pożyczki hipotecznej wynosi 20000 zł, natomiast trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie każda nieruchomość może być zaakceptowana przez bank jako zabezpieczenie ze względu na np. stan techniczny. Powyżej przedstawiliśmy top pożyczki hipoteczne w naszym serwisie.

Klienci portalu pytają najczęściej o:
pożyczki hipoteczne w promocji
najlepsze pożyczki hipoteczne

Powyższy kalkulator pożyczek hipotecznych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bpsbank.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów bankowych.